Встановлення опалення в приватному будинку

Перш, ніж починати установку опалювального обладнання в приватному будинку, слід зробити вибір на користь відповідного варіанту, який вас задовольнить по всіх параметрах. Системи бувають водяного, повітряного, пічного, а так само газового типів. Зараз активно використовуються опалювальні системи з наступними видами палива:

Встановлення опалення в приватному будинку

• Газ

• Тверді горючі речовини

• Рідкі горючі речовини

• Електрика

Рідше зустрічаються опалювальні системи на твердому і рідкому паливі. Найпоширенішим , є газовий вид опалення, але твердопаливні та електричні так, само актуальні в місцях, де відсутня постачання газом.

Що потрібно для системи опалення

Найкращим способом опалення є котел, який дуже простий у використанні, має високий ККД, а так само він дуже економічний у порівнянні з аналогами. Котли бувають різної потужності і розмірів, тут вже потрібен індивідуальний підхід при підборі моделі і характеристик. Так само потрібні в наявність труби (вони мають безліч відмінностей за розміром, якістю та міцності), які відповідають вашим вимогам, з'єднувальні деталі та інструменти для монтажу. Не рекомендуються до використання мідні й алюмінієві труби, так як вони значно програють за всіма показниками своїм аналогам.

Ви переймаєтесь, де знайти економні твердопаливні котли в Україні? Більше не треба хвилюватись – телефонуйте і купуйте котли в інтернет-магазині ТермоЮніон! Отримайте консультацію інженера, замовте котел. Доставка Львівською областю безкоштовно, доставка Україною зручним для вас перевізником.

Під час установки, котел повинен бути виставлений ідеально за рівнем, як по вертикалі, так і по горизонталі. Встановлення опалення в приватному будинку, справа досить серйозне і недотримання правил може принести скупчення газів, великі витрати на опалення, збої в роботі системи, потухання т.д. Підлогові котли встановлюються легшее, так як вони обладнані спеціальними ніжками - регуляторами. Так само важливо простежити, що правильно встановлені всі системи для безпеки, які будуть вимірювати тиск, вчасно спускати зайве повітря і зупиняти котел у разі потреби.

Установка радіаторних секцій

Даний етап самий трудомісткий і складний у цьому процесі. Він вимагає особливої уваги при установці, так як від правильності установки радіаторних секцій і з'єднують труб, залежатиме циркуляція і рівномірний обігрів всього приміщення (кількість секцій для кожної кімнати визначається обсягом самого приміщення). Від радіатора до підлоги повинна бути відстань не менше 10 см., а відстань до стіни не менше 2-5 см.

Встановлюючи нові радіаторні батареї, слід проводити встановлення в захисній плівці і в разі потреби, прорізати невеликий отвір для доступності потрібного елементу. Встановлюючи, не забудьте встановити на вихід і вхід крани, а так само встановити кран Маєвського , який дозволити випустити зайве повітря. А за наявності місця, можна встановити заглушку. Всі роботи з герметизації встановлених радіаторів, слід вести за допомогою лляного ущільнювача і герметика.

Источник: http://www.termounion.com.ua/tverdopalivni/tverdopalyvni-kotly-tryvalogo-gorinnya

Автор: Субмарина
12.04.2015 (00:14)