ЧЕСНО – це громадський рух для України

Спілка Чесно започаткована ще в далекому 2012 році і зібрала в собі кращій з кращих патріотів і активістів з усіх кутків України. Для сайту збирають і перевіряють інформацію лише найкращі працівники своєї галузі. Незалежні експерти висловлюють лише об’єктивні судження до всього, що відбувається при владі.

Відвідавши сайт www.chesno.org розумієш, що ЧЕСНО – це громадянський рух, а не агітаційна партія. Це ні в якому разі не реклама для когось з кандидатів. Тільки перевірені і достовірні факти, усе для відновлення прозорої демократії в країні.

Кожен бажаючий, який має що сказати про політичні сили, може прийняти участь, і надати нову інформацію сайту. Волонтери і експерти перевірять надані факти, і якщо вони виявляться актуальними і цікавими, то вони дізнаються більше і викладуть найважливіше. Також ви можете задати питання, які вас цікавлять.

Мета проекту – очистити раду від недостойних кандидатів і уникнути повернення до влади хабарників і інших недостойних депутатів. Чому спілка називається ЧЕСНО? Тому що головним символом спілки є чеснок – засіб для дезінфекції, боротьби з нечистими силами і покращення імунітету. Настала пора виводити з організму країни шахраїв, які намагаються нажитися на важкій праці громадян.

У активістів партії навіть є план критеріїв, які обумовлюють добропорядочність кандидатів, а саме:

1. Уникнення скандалів та суперечок на робочому місці.

2. Відсутність правопорушень та фінансових афер.

3. Виконання усіх обіцянок, які гучно були сказані народу.

4. Уважне відношення до бажань та проблем громадян.

5. Прозорість у декламуванні усіх фінансових операцій.

6. Особиста участь у всіх заходах та голосуваннях Верховної Ради.

7. Активна участь у громадському житті.

Разом з професійними журналістами та експертами у різних сферах життя, було перевірено усіх представників влади, та більше ніж дві тисячі кандидатів у депутати. При цьому було виявлено майже тисяча правопорушників, махінаторів та хабарників і на законних основах були видвинуті вимоги не допускати цих представників до баллотації на законодавчі посади.

Кожен з нас має право голосу та може приймати активну громадську участь у житті своєї Батьківщини, українці повинні зробити все можливе, щоб до влади прийшов максимально свідомий лідер, який зможе вивести країну з кризового стану. Тому ні в якому разі не ігноруйте можливість участі в виборчій кампанії. Ваша думка важлива!

Джерело: Chesno

Автор: Субмарина
10.10.2018 (14:19)