Де краще встановити ГБО у Львові?

Якщо ви живете у Львові, маєте власний автомобіль та вже не на жарт замислюєтеся про перехід з бензину на газ, то, мабуть, помічали велике різноманіття компаній та СТО, які пропонують свої послуги по установці ГБО.

Розписувати, що таке саме газобалонне обладнання, навіщо воно потрібно, та в чому його перевага, думаємо вже не доречно. Адже, скоріш за все, ви вже знаєте про це достатньо, якщо нарешті вирішили переходити на газ. Але на всякий випадок, кому цікаво, може почитати про ГБО багато цікавих та інформативних статей ось тут.

Отже, ви вже остаточно вирішили ставити газ на свій автомобіль. Навіть підготувалися матеріально. Але що далі? Установка ГБО у Львові не є проблемою. Але кому ж довіритись? Нам потрібно визначити, за якими критеріями ми будемо шукати ту саму СТО, якій довіримо своє авто та цю делікатну процедуру.

Для початку, треба визначити, який комплект ГБО вам саме потрібен. Для цього треба провести комплексну діагностику. Отже відразу відпадають СТО, які не мають сучасного професійного діагностичного обладнання.

Розібрались. Знайшли. Далі нас буде цікавити якість самого газобалонного обладнання, яке вам запропонують спеціалісти техстанції, які, до речі, теж обов’язково, наголошуємо, повинні бути грамотними та кваліфікованими і викликати у вас довіру.

Поцікавтеся, чи сертифіковані запропоновані вам комплекти ГБО в Україні та Європі, та хто фірма-виробник і що вона з себе представляє. Це повинна бути не китайська підпільна майстерня, а всесвітньо відомий виробник.

Далі, це мабуть, найважливіше питання. Питання вартості. Всі пам’ятають, що безплатний сир буває тільки в мишоловці. Не спокушайтесь на занадто низькі, такі привабливі та спокусливі ціни. Обов’язково буде «підстава». Чи майстри не професіональні, чи комплект неякісний.

Ще один значущий аспект, який цікавить багатьох – строки виконання робіт. В сучасній практиці монтажу ГБО нормою є термін до одного дня. До речі, якщо компанія стверджує, що встановить газ за 2-3 години, то не користуйтеся їхніми послугами, це не професіонали.

Обов’язково звертайте увагу на надання та умови гарантії на встановлення газобалонного обладнання фірмою-установником.

Отже, якщо брати окремо по переліченим вище параметрам, то у Львові оптимальним вибором буде компанія «Етна», яка є офіційним представником найбільш потужної мережі професійних газових СТО «Автогаз Україна Груп».

Автор: Субмарина
24.10.2015 (15:17)