Різновид гідрокостюмів

Різновид гідрокостюмів

«Ловити» хвилі у теплій воді – надзвичайно приємно. Однак температура води не скрізь і не завжди буває на 100% комфортною. Якщо йдеться, наприклад, про Балі, то тут гідрокостюм може і не знадобитись. Тоді як в Каліфорнії без нього ніяк не обійтись – якщо ви, звичайно, справжній фанат серфінгу і плануєте перебувати у воді достатньо довго, не відчуваючи дискомфорту.

Як обрати гідрокостюм? Якій моделі надати перевагу, щоб згодом не пошкодувати про даремно витрачені кошти?

Один з найважливіших параметрів – товщина матеріалу (неопрену). Варіанти для теплих вод – найбільш тонкі – від одного до 2/2 міліметрів. Також вони відрізняються від «утеплених» моделей короткими рукавами і штанинами (а жіночі взагалі можуть мати форму плавок). В них комфортно плавати в доволі теплій воді (в наших широтах – влітку). Завдяки наявності гідрокостюма ви зможете довше насолоджуватись улюбленим заняттям.

Довгі гідрокостюми мають товщину від 3/2 до 7 міліметрів. Семиміліметрові моделі призначені для найбільш холодних погодних умов.

Сайт meryl.com.ua рекомендує серфінгістам при виборі аксесуара опиратись як на поради спеціалістів, так і на свої відчуття, оскільки кожен організм індивідуальний, всі по-різному переносять холод чи спеку.

Для води, температура якої перевищує 23 градуси, підійде виріб з короткими штанинами і рукавами товщиною в 1 – 2/2 міліметри. При температурі від 15 градусів можна використовувати 3/2-міліметровий гідрокостюм, у якого довгі рукава і штанини, від 10 – 5/4/3 – 5/3-міліметровий аксесуар. А для ще холоднішої води знадобиться 7-міліметровий костюм, доповнений капюшоном, рукавичками, спеціальним взуттям.

Зверніть увагу, що такі костюми більш еластичні, ніж дайверські. Важливо купити костюм, призначений саме для занять серфінгом – в інших моделях вам буде дуже незручно.

Розмір гідрокостюма теж повинен бути підходящим. Вдягати його нелегко, але у воді він розтягнеться і буде цілком комфортним. У різних виробників один і той же розмір може мати різні параметри, тому орієнтуватись варто на зріст, об’єм стегон, плечей, і т. д.

Обов’язково перевірте шви моделі, яка вам сподобалася. Вони повинні бути проклеєні – можна і з однієї сторони, але краще, все-таки, з двох. Якість швів - надзвичайно важливий момент, оскільки якщо вони не є герметичними, а такими, що пропускають воду, то гідрокостюм уже не буде настільки теплим, наскільки обіцяє виробник.

Також паралельно Вам потрібно розуміти які ласти у Вас будуть, так как їх також є широкий різновид, всі типи ласт можете переглянути на спортивному ресурсі перейшовши за посиланням https://meryl.com.ua/lasty/ . Також в даному магазині можуть надати професійну консультацію щодо підбору.

Автор: Субмарина
30.09.2017 (16:23)