Видатні українські хіміки

Багатьох науковців цікавила ця незвичайна наука - хімія. Українські хіміки також вплинули на хід історії розвитку цієї науки. Вони відкрили і виявили такі явища як обмеженість взаємної розчинності рідини, існування кри­тичної температури розчинення, писали та публікували енциклопедії, писали статті.

Видатні українські хіміки

Ця наука захоплювала різних відомих людей, які на початку свого життя і не думали переплітати свою діяльність з такою наукою. Про ці та інші цікаві факти нас навчить курс хімії у школі. У школі ми не знаємо, можливо один з майбутніх видатних науковців саме зараз сидить за шкільною лавою і тільки починає читати свій перший параграф про молекули і хімічні реакції та його тільки починає захоплювати великий вирій цікавої нової дисципліни.

Хімія і хімічні сполуки

Хімія - одна з найцікавіших та найзахопливіших наук на нашій планеті. Усе її різнобарв’я сумішей, простих та складних речовин, атомів і молекул просто зачаровує науковців. В школі ми отримуємо перші знання про цю науку, робимо свої перці цікаві практичні роботи та різноманітні задачі, стаємо самі маленькими науковцями. На уроці можна дізнатись про різні властивості органічних і неорганічних хімічних сполук.

Хімія для восьмикласника

Хімія - це ще досить нова наука для нашого восьмикласника. Ученик тільки-но починає повторювати пройдений матеріал та вивчати нові теми. Великі розділи охоплюють дуже великий обсяг нової інформації для школяра. Об’ємні параграфи з великими кількостями вправ можуть налякати нашого хіміка. Отримавши домашню роботу можна стикнутися з труднощами у вирішенні задач, тому що кожна вправа доволі не проста у виконанні. Ми хочемо допомогти школяреві робити уроки. За допомогою нашого ГДЗ 8 клас хімія учень зможе перевірити свої знання отримані в школі. Виконавши домашнє завдання на чернетці кожен зможе перевірити його правильність на сайті http://vshkole.com/.

Як користуватися сайтом

Сайт спеціально створений для нашого шановного школяра, для вірних домашніх завдань і хороших оцінок. На сайті є категорія - Решебники - 8 клас хімія. Кожен ГДЗ поділений на розділи і параграфи. Кожен параграф на завдання і вправи. Кожна вправа містить у собі правильне рішення кожного завдання. Вам потрібно лише відкрити той номер задачі, який вам потрібен і подивитись правильну відповідь на Ваше домашнє завдання.

Бажаємо Вам натхнення у навчанні та гарних оцінок!

Автор: Субмарина
15.10.2014 (15:23)