Як швидко та зручно зробити страховку на авто.

Як страховка на авто ціни буде змінювати в цьому році?

Як швидко та зручно зробити страховку на авто.

Чинне законодавство несе зміни для страхувальників, яким треба придбати поліс автоцивілки. В цьому році нововведення будуть на стороні страховиків. Не зважаючи на те, що у них підніметься рівень відповідальності, страховка на авто ціни підніме суттєво для всіх водіїв. Базова оплата навіть зменшиться. Але система коефіцієнтів дасть страховим компаніям можливість підняти ціну на свої поліси майже вдвічі. Для тих, хто купує машину в автосалонах, існує можливість отримання безкоштовного поліса по акції. Іншим водіям з 30 серпня 2018 року доведеться платити істотно більше за автоцивілку.

Електронна страховка авто розрахунок ціни робить простим та зрозумілим

Як швидко та зручно зробити страховку на авто.

Можливість купити автоцивілку онлайн або замовити електронний страховий поліс на сайті дає не тільки економію часу. При цьому електронна страховка авто розрахунок індивідуального тарифу на автоцивілку дозволяє зробити прозорим та зрозумілим. При цьому страхувальник може обирати потрібні йому опції. Серед них можна визначити:

  1. тип автомобіля, мотоцикла, автобуса чи причепа
  2. стаж водія
  3. термін дії поліса
  4. використання транспортного засобу для пасажироперевезень
  5. права страхувальника на пільги

Такі розрахунки – справа кількох хвилин, вони не потребують спеціальних знань або навичок, стаючи в нагоді страхувальникам.

Можливість швидко зробити страховку на авто є у кожного страхувальника

Як швидко та зручно зробити страховку на авто.

Зміни в законодавстві від 2011 року дозволяють оформляти страховку на конкретний транспортний засіб для будь-якого водія. При цьому треба вказувати дані про транспортний засіб та стаж водія. Таким чином зробити страховку на авто стало швидкою та нескладною справою, з якою всі страхувальники можуть легко впоратися. Процес розрахунку повинен бути простим та зрозумілим. Тільки в цьому випадку можна бути впевненим у вигідності оформлюваної автоцивілки. Треба не тільки вигідно купувати автомобіль, але його потрібно ще вигідно застрахувати.

Правильно розрахувати страховку на авто – зекономити кошти

Як швидко та зручно зробити страховку на авто.

Автоцивілка може стати вигідним придбанням, якщо відповідально підійти до розрахунку ціни на неї. Страхові компанії користуються теперішнім законодавством, вписуючи різні опції, які страхувальнику часто непотрібні. Тому, щоб розрахувати страховку на авто, треба бути уважним та поміркованим. В цьому випадку буде гарантована висока якість та оптимальна ціна, які визначатимуть придбану автоцивілку.

Автор: Катя Фомина
8.10.2018 (20:34)