4 причини скористатися кейтерингом

Ви плануєте весілля? Ювілей? Дитяче свято? Може навіть звичайний кава-брейк? Щоб це не було, організувати таку подію самостійно буде складно. Наприклад, якщо це весілля, у вас і так буде багато клопотів. Адже вам треба попіклуватися про подарунки, обрати сукню, макіяж, зачіску, або костюм, обручки. Домовитись зі священником, вирішити де будуть сидіти гості, кого замовити для розваг, музика, декорації… Всього і не перерахувати. Але виділити з-поміж усього варто їжу для гостей, адже потрібно обрати меню, знайти обслуговуючий персонал, а якщо це все відбувається на відкритому повітрі, то складніше шукати кухарів. де зберігати продукти? Як розмістити столи? Якщо з такого боку подивитися то виходить, що це пекло, а не свято.

Але хоча б з частиною проблем може допомогти кейтеринг.

Економія грошей

До послуг кейтерингу включають розрахунок необхідної кількості кожної страви на кожного гостя. Для вас розрахують потрібну кількість закусок і їхнє різноманіття, допоможуть з вибором гарячих страв, порадять які десерти варто обирати, а які ні в залежності від умов, часу і пори року проведення свята. Більшість кейтерингових компаній не беруть коштів за цю послугу, так як вона є рекомендаційною, бо в будь-якому разі вони опираються на думку і побажання клієнта. Тобто таким чином не буде проблем з голодними гостями, або купами зіпсованих продуктів.

Хоч на пляжі, хоч у лісі

Не залежно від того де б ви мріяли організувати своє свято, кейтеринг з цим допоможе. Вам не доведеться хвилюватися про те, що столи стоятимуть не рівно, що не буде де приготувати їжу, що всім буде не зручно не комфортно і свято буде зіпсоване. Для початку звернемося до здорового глузду, мається на увазі, що не варто організовувати якусь подію на відкритому повітрі в сезон частих дощів, в лісі – коли там купа комарів, а на пляжі – коли дують сильні вітри. Тому, що якщо всіх гостей намочить дощ, покусають комарі і засипле піском, то ніяка смачна їжа і хороший сервіс не врятує свята. Але якщо таких проблем не передбачається, то кейтеринг до ваших послуг. Будуть доставлені і розміщені столи, стільці, все повністю сервіроване, їжа, або доставлена готовою, або доставлені плити, мангали тощо, і готується прямо там.

Не могли знайти досвідчений персонал? Забудьте.

Окрім усіх вище зазначених послуг, кейтеринг також може допомогти з офіціантами. Це будуть люди, які вже не перший раз виконуватимуть подібне завдання, тобто у них є досвід поведінки на таких заходах, вони знають проблеми, з якими вже стикалися, знають шляхи їх вирішення. Отже, вам не треба хвилюватися, що комусь не вистачить приборів, бо вони загубилися – завжди будуть запасні. Ви самі можете провести інструктаж офіціантам, або розказати по ваші побажання менеджеру з яким ви спілкуєтесь, з тим, щоб він повідомив про все прислугу. Якщо ви користуєтесь послугою кейтеринга у Львові, то варто звернути увагу на сервіси, які мають великий досвід на ринку. Частиною західної культури є кейтеринг Львів, який має свої звичаї і традиції проведення свят. Якщо ж вам хочеться чогось більш європейського, слід звертатися до сервісів, які мають широкий профіль.

Мінімум хвилювань. Насолоджуємось святом.

Ви вже зробили все, що від вас потребувалося, далі святом займаються люди, яким ви дали вказівки і заплатили гроші. Якщо щось піде не за планом – не біда, офіціанти з усім розберуться, з усіма питаннями вони звертатимуться до менеджера, з яким ви раніше обговорили всі можливі питання, всі можливі форсмажори. Тому просто покладіться на них, розслабтеся та насолоджуйтесь вашим святом.

Автор: Субмарина
11.07.2018 (14:16)