Максим Кріппа Став Новим Власником GSC Game World: Розкрито Деталі

Світ українських розробників ігор залишився приємно здивованим новиною про зміну власника в одній з найвідоміших геймдев компаній. GSC Game World, відома своєю роботою над культовими серіями ігор "Козаки" та "S.T.A.L.K.E.R.", повідомила про те, що новим бенефіціаром GSC Game World став Максим Кріппа, а не Сергій Григорович, як це було раніше. Про це повідомляє сайт ІТ новин it-news.com.ua.

На тлі численних чуток і спекуляцій щодо цієї події, ми звернулися до GSC Game World з запитаннями про можливу угоду, статус Сергія та Євгена Григоровичів у компанії, можливі зміни в правах на інтелектуальну власність і вплив цього рішення на бізнес-плани компанії та інші питання.

Максим Кріппа Став Новим Власником GSC Game World: Розкрито Деталі

Максим Ткаченко, ком’юніті-менеджер GSC Game World, поділився офіційною інформацією. Він підтвердив, що дані про зміну кінцевого бенефіціара компанії GSC Game World (ТОВ “ГСК Україна”) та афілійованих компаній були внесені до відповідних реєстрів державної реєстрації наприкінці вересня цього року: у вітчизняному реєстрі - 22 числа, а в чеському - кілька днів пізніше, 27 вересня. Це було частиною конфіденційної угоди про приватні інвестиції, деталі якої під суворими умовами нерозголошення. Розмір інвестицій у GSC Game World, структура власності та частки інвесторів залишаються комерційною таємницею і також захищені угодами про нерозголошення.

Співпраця між GSC Game World та Максимом Кріппою фактично почалася у 2020 році, і вони вивчали можливості взаємодії між собою. Однак, згідно з Ткаченко, зміни власності не призведуть до суттєвих змін у компанії. Панове Сергій та Євген Григоровичі залишаються директорами компанії, і їхні ролі залишаються незмінними.

Максим Кріппа - це відомий український бізнесмен та венчурний інвестор, який давно зацікавлений в різних аспектах IT-сфери. Він володіє компаніями у сферах розробки ігор, стартапів, кіберспорту і має значний досвід у цих галузях. Серед його успішних проєктів - команди Cyber Sports Team NAVI і Maincast Studios. Крім того, він активно інвестує в нерухомість і розвиток. Загалом, Максим Кріппа є впливовою постаттю в IT-індустрії, і його прихильність GSC Game World обіцяє цікаві перспективи для цієї української геймдев компанії.

 

Автор: Субмарина
5.01.2024 (17:48)