Диван у кімнату - який обрати виріб. Особливості, характеристики та яка модель меблів краще

Диван у кімнату - який обрати виріб. Особливості, характеристики та яка модель меблів краще

Без будь-якого виду меблів не обходиться жодне житло, будь-то приватний будинок чи квартира. І якщо з вибором кухонного або іншого гарнітура більш-менш зрозуміло, не виняток столи, стільці, крісла, шафи та інше, то придбання дивана часто супроводжується деякими труднощами. Адже такого вигляду вироби бувають прямими і кутовими, для сидіння або сну, тому щоб прийняти правильне рішення, заздалегідь потрібно уважно вивчити особливості даних видів виробів.

Відмінні риси

Перш, ніж відвідати меблевий магазин fayni-mebli.com/ua/, важливо визначитися, в якому місці приміщення той буде встановлюватися. Не менш значущою є компактність предмета меблів, зручний механізм, як розкладання, так і збірки.

  1. Прямий. Від кутових моделей відрізняється цей диван досить компактними габаритами. Що стосується глибини сидіння, то залежить вона безпосередньо від механізму трансформації, буває 70-120 см. Вироби прекрасно виглядатимуть як у великих залах, так і вітальнях невеликих квадратних метрів.
  2. Кутовий. В магазинах реалізується кутових диванів дві форми: Г-і П-подібна. Для просторих кімнат прекрасним вибором стане диван другої форми, малогабаритних - перший. Пропонуються споживачам вироби модульні, така перевага дає можливість переставляти елементи (кут) в потрібне місце.

Якщо вибір припав на розкладні конструкції, звернути увагу треба на розмір місця для сну. Залежить він першим ділом від механізму трансформації і загальних габаритів. Крім цього, віддаючи перевагу розкладним диванам необхідно знати, чи вийде комфортною розкладка при наявності вільного простору навколо виробу.

Властивості

Будь-який з цих диванів стане відмінним вибором, проте слід взяти на замітку - в яке приміщення він купується, з якою метою (сну або сидіння), наявність вільного місця. Звертаючи увагу на форму предмета м'яких меблів, потрібно розглядати інші характеристики:

  • стильове рішення;
  • оббивний матеріал;
  • забарвлення;
  • ціна;
  • внутрішня «начинка» і обов'язково механізм трансформації.

Який диван краще

Якщо в гостьовій кімнаті місця вдосталь, краще віддати перевагу кутовій конструкції. Такий диван природньо більше прямого, спальне місце досить просторе. До того ж на нього можна прилягти навіть в складеному вигляді.

М'які меблі купуються як ще одне спальне місце, тоді вибір за розкладним диваном. Шанувальникам стилю мінімалізм прямий диван те, що треба. Він досить простий у використанні, крім того за бажанням можна зробити виріб неповторним, підібравши іншу оббивну тканину.

Автор: Субмарина
28.09.2018 (13:01)