Документи у сфері інтелектуальної власності в Україні: усі види послуг

Для успішного розвитку бізнесу необхідні особливі інструменти, які б дозволили вам захистити його від недобросовісних конкурентів. Інтелектуальна власність - це саме та річ, що робить ваш бізнес популярним і успішним. Українська компанія United law company надає повний спектр послуг в області інтелектуальної власності (ІВ) на всіх етапах життєвого циклу об'єктів ІВ, від створення до впровадження, від реєстрації прав до вирішення спорів, а також готує усі необхідні документи ІВ.

Документи у сфері інтелектуальної власності в Україні: усі види послуг

Наші патентні повірені та фахівці в даній області мають значний досвід роботи з усіма видами об'єктів ІВ, а також їх захисту та охорони.

На етапі появи об'єкта ІВ наші спеціалісти подають заявки на реєстрацію авторського права і торгових марок, отримання патентів на винаходи, корисні моделі, промислові зразки, а також супроводжують ці заявки до видачі охоронних документів, подають заявки на міжнародну реєстрацію торгових марок та винаходи. На етапі розвитку об'єктів наші фахівці підготують ліцензійні договори на їх використання, договори франчайзингу, концесії, а також договори про передачу прав іншим власникам. А також розроблять пакет документів для реєстрації об'єктів інтелектуальної власності у митному реєстрі України. У числі документів, які виготовляє компанія: документи права інтелектуальної власності, договір між автором та співавтором, оподаткування в сфері ІВ, авторський договір, ліцензійний договір та багато інших. Перелік документів, котрі виготовляє компанія, можна передивитися на офіційному сайті united.org.ua.

Співробітники компанії також проконсультують з різних питань, пов'язаних з інвестуванням в об'єкти інтелектуальної власності, та особливостями оподаткування операцій, пов'язаних з нею,проведуть юридичний аудит об'єктів ІВ, виявляючи потенційні ризики та вибудовуючи стратегію щодо їх усунення.

На етапі захисту інтелектуальної власності та вирішення спорів юристи допоможуть вам перешкодити незаконному використанню об'єктів ІВ, як шляхом претензійної діяльності проти порушників, так і шляхом подачі позовних вимог до суду, представлять інтереси у судах України будь-якої юрисдикції, перед правоохоронними та митними органами, органами Антимонопольного комітету з питань, пов'язаних із захистом об'єктів ІВ і захистом від недобросовісної конкуренції.

Наша команда професіоналів здатна і готова надавати якісні послуги, які щодня допомагають реалізувати свої ідеї в бізнесі і успішно розвивати його.

источник

Автор: Субмарина
8.10.2015 (22:46)