Огляд Devil May Cry 5 - повернення старої школи. Найкращий диявол, якого ти знаєш

Огляд Devil May Cry 5 - повернення старої школи. Найкращий диявол, якого ти знаєш

Комп 'ютерна гра Devil May Cry 5 вийшла 8 березня 2019 року на Windows і для приставок Sony Play Station, Xbox. У грі залишилися Данте і Неро, плюс до команди приєднується чаклун на ім 'я Ві.

Огляд

Українська онлайн-газета uaeu.top розповідає, що компанія Capcom знову повертається до своєї формули успіху, як це було на початку нульових років, коли для приставки Sony Play Station 2 вийшла перша гра в серії Devil May Cry, але вже далеко не перша гра на рахунку у компанії. Стиль для Devil May Cry 5 - це все, і в цій частині він є. Особливо стиль гри проявляється в новому герої - Ві, коли під час бою він стоїть посеред битви і читає книгу з поезією. Стиль проявляється у важкому характері і зухвалості, яка є в Неро, в битвах. І розв 'язність Данте, якого вважають легковажним, але не відступає від своїх цілей.

У повній серії ігор Devil May Cry 5 це дика, захоплююча гра в стилі екшен і слешер вийшла в 2019 році. Трохи раніше 2013 року виходить DMC: Devil May Cry, цю гру розробляла великобританська компанія Ninja Theory, а Capcom лише видала DMC: Devil May Cry і не доторкнулася до розробки гри, а тільки контролювала розробку. Британці зробили європейську гру, а ось у новій частині повернулися ті підліткові проблеми, які були раніше - це довге волосся, шкіряні куртки, демони, мотоцикли і атмосферна музика. Тому гра відчувається і грається як на Play Station 2, DMC 5 за це і подобається, що відмовилася від більшості сучасних технологій і не соромлячись зробила гру старої школи, але зміни є - це мікротранзакції прямо під час гри і тепер можна купувати різний донат за реальні гроші.

Огляд Devil May Cry 5 - повернення старої школи. Найкращий диявол, якого ти знаєш

Внутрішньоігрова валюта DMC5 - це червоні сфери, які можна отримувати вбиваючи демонів, і якщо їх вбивати певним стилем, то можна отримувати максимальну кількісно червоних сфер. Тепер у грі стоять священні статуї взаємодіючи з ними ви можете купувати червоні сфери прямо під час битв. Придбання червоних сфер дає більш швидке проходження гри, хоча цілком реально пройти гру і без вливання додаткових коштів. Купують червоні сфера за реальні гроші в основному для прокачування вмінь і воскресіння під час місій, особливо це актуально, коли потрібно пройти гру на складності "Данте повинен померти", при воскресінні персонажа бос втрачає третину здоров 'я, для цього і доводиться витрачати сфери на воскресіння, а якщо їх немає, то як варіант можна витратити гроші.

Якщо прокачувати персонажа не вкладаючи гроші, то доведеться накопичити 12 мільйонів сфер на прокачування вмінь усіх персонажів. Вміння провокація (Taunt) найдорожче вміння - 3.000.000 червоних сфер, а у вас три персонажа дорівнює 9 мільйонів сфер і плюс інші дешеві вміння доведеться теж прокачати! Керівник компанії Хідеакі Іцуно заявив, що купувати сфери не обов 'язково і мікротранзакції потрібні, для тих, хто хоче зберегти свій час і повне прокачування персонажів не потрібне, можна обійтися і без деяких умінь. Насправді це так, Devil May Cry 5 не підштовхує гравців на покупку червоних сфер. І взагалі ігрові журнали вважають, що компанія зіпсувала тільки свою репутацію ввівши мікротранзакції.

Огляд Devil May Cry 5 - повернення старої школи. Найкращий диявол, якого ти знаєш

Гра була зроблена для приставок Xbox One і Sony Play Station, а також для ПК, що працюють на Windows. На приставках варто грати в останніх їх модифікаціях, тобто на Xbox One X і Sony Play Station Pro, тому що з цими приставками гра більш збалансована і може видавати стабільно 60 FPS, чекаємо до речі відповідь від розробників Digital Foundry, які збираються 22 березня випустити SekireShadows Die Twice для Play Station 4 Pro, очікується що в грі помітно посилили згладжування і підвищили якість розмиття.

У Devil May Cry 5 зручна камера, проблема багатьох японських ігор, особливо файтингів від третьої особи, це незручна камера, вона або зафіксована, або тікає кудись убік, в DMC 5 камера більше зосереджена на противнику, але і персонаж не тікає з огляду, режим зйомки залишився від DMC

Місце дії

Дії гри відбуваються після подій, що розгорнулися в Devil May Cry 2, тому що Данте став старше і у нього з 'явилася борода, швидше за все через те, що довгий час був замкнений в пеклі і поголитися йому було ніде. Як і в колишніх частинах DMC події розгортаються у вигаданому місті Red Grave City, який сильно нагадує Лондон, в якому є червоні двоповерхові автобуси, покажчики і дорожні знаки, що сильно нагадують Британію. У грі зустрічається Ріджент-стріт, вулиця була розірвана на частині демонічним апокаліпсисом, пройшовши по сюжету зустрінеться і знаменитий ринок Боро-маркет. Весь світ DMC - це темні, похмурі місця, в яких необхідно битися, але ця гра вражає своєю естетичністю, і розробники знають міру між похмурістю і потолком, тому Devil May Cry 5 тримає до самого кінця і її хочеться проходити. У попередніх частинах зустрічалися такі придумані локації, як: Острів Маллет, Ві де Марлі, Темен-ні-гру, Фортуна, Лімбо Сіті і вони так само вражали своєю красою.

Огляд Devil May Cry 5 - повернення старої школи. Найкращий диявол, якого ти знаєш

RE Engine

RE Engine означає The Reach for Moon Engine. Це ігровий движок, компанії Capcom, який вперше був застосований в грі Resident Evil 7: Biohazard (2017). В движку використана технологія підповерхневого розсіювання, що дає великі можливості при відмальовування потрібних дизайнеру елементів, наприклад, облич персонажів, їх одягу, зброї. Для реалістичності персонажі були відзняті з реальних людей, а потім перетворені на 3D моделі. Одяг теж був відсканований з реальних екземплярів, зроблених у Лондоні, найдорожчим одягом опинився у Неро, його жакет стоїть як малолітражний автомобіль, але все ж виконана робота окупає зусилля розробників. За міміку персонажів відповідає сербська компанія 3Lateral, програма записує рухи персонажів, а після накладається озвучка і мова. Розробники вдосконалюють RE Engine з кожною новою грою, в Devil May Cry 5 движок особливо проявив себе на персонажі Ві, який може робити незвичайні повороти і у нього більш різноманітна міміка обличчя.

Гемплей

У плані дій персонажів у грі нічого не змінилося це - платформер, головоломки, більшість тупі, непродумані і примусові, обійти іншим способом їх не вийде, а в кінці кожної вилазки нас чекає бос, через що Devil May Cry 5 може здатися застарілою грою, в яку грали на Sony Play У 2010 році виходить гра Bayonetta, а в 2014 Bayonetta 2, так ось саме ці дві гри змогли розкрити жанр слешер і хотілося чекати чогось подібного від DMC 5, але чогось нового в грі не з 'явилося, тому гра звичайно барвиста завдяки новому і вже вдосконаленому ігровому движку, але ось бойова система застаріла. Проходячи сюжет під час битви навколо персонажа з 'являються невидимі бар' єри, і це вже до болю знайоме відчуття з сучасними ефектами. У грі представлено три персонажі, які будуть заблоковані в певні моменти гри протягом 20 місій, але вони настільки різноманітні за своїм стилем, що іноді створюється враження, що граєш в три різні гри і діяти кожен раз за іншого бійця ще приємніше. У грі стало менше бектрекінгу в порівнянні з попередніми частинами і гра проходиться трохи швидше і до неї не втратити швидко інтерес через нудне бігання по карті.

Огляд Devil May Cry 5 - повернення старої школи. Найкращий диявол, якого ти знаєш

До речі Неро зберігає свій захопливий набір з DMC 4 і тепер Ніко робить Devil Breaker - це протез-зброя замість руки. Ця спеціальна зброя може екіпірувати різні види "насадок", тобто Неро може атакувати електричними розрядами, високоенергетичними променями, лікувати, створювати пастки і прискорювати персонажа. Знайти Devil Breaker можна по ходу проходження сюжету або використовувати спеціальну червону будку, щоб викликати магазин Ніко і купити в нім. Перестановка атрибутів на початку місії відкривають вже зовсім іншу стратегію.

Ві новий персонаж, який зроблений в стилі чаклуна, він не йде в лобові атаки, а вважає за краще атакувати здалеку, перетворюючись на демонів. У Ві три демони: пантера, грифон і кошмар, атаки не сильні, через що персонаж вважається слабшим Неро і Данте.

У новій грі DMC Данте виявився нижче зростом - 180 см, раніше був 195 сантиметрів, персонаж вважається напівудемон-напівангел, є вигнанцем і бореться з демонами, живе в Лімбо Сіті, місто контролюють демони і тому він бореться з системою. А його походження дає безліч надприродних способів вбивств. Під час використання здатності Devil Trigger його пальто стає червоним, а волосся білим. Ще у Данте з 'явився мотоцикл, за допомогою якого він може збивати з ніг і розрізати ворогів.

Джерело: Розваги на uaeu.top

Автор: Субмарина
12.12.2020 (21:04)