Повний каталог з українським та імпортним насінням овочів, фруктів та квітів

Повний каталог з українським та імпортним насінням овочів, фруктів та квітів

У садівників та аграріїв, тих, хто займається рослинницькою діяльністю професійно, або для власного задоволення, сьогодні з’явилася можливість купувати зерна в інтернеті. Тобто вам не доведеться вирушати до магазину або ринку та шукати підходящий варіант моркви для свого городу або піонів для палісаду. Достатньо відвідати віртуальний портал «Семена», де ви зможете знайти усілякі варіанти зерен овочів та фруктів, а також квітів, чи газонної трави, придбати саджанці, добрива для гарного врожаю та швидкого проростання сім’я, товари для домашніх тварин та вироби для дому та саду. Каталог продукції торгівельної марки, що пропонує придбати товари із доставкою у будь-який регіон України оптом чи в роздріб, має багато категорій, серед яких можна легко здійснити вибір необхідної продукції. Незалежно від того, шукаєте ви зерна для професійного чи аматорського садівництва, в компаній знайдеться підходящий варіант посівного матеріалу належної якості. Ви зможете переконатися у цьому, якщо придбаєте товари з нашого широкого асортименту та спробуєте виростити зерна у себе на ділянці. Високоякісне професійне насіння підійде як для дрібних фермерів, садівників, так і для власників аграрного бізнесу, які вирощують продукцію на продаж, або для власного вживання. Разом із насіннім можна також придбати засоби для захисту рослин від сонячних променів та комах,що можуть зашкодити врожаю.

Інтернет-магазин представляє до уваги користувачів продукцію відомого бренда, що існує в нашій країні більш ніж 20 років. Завдяки моніторингу потреб аграріїв, який здійснюють наші фахівці, нам вдається поновлювати асортимент продукції саме тими одиницями, які користуються попитом на ринку та відповідають побажанням наших потенційних клієнтів.

У каталозі товарів можна знайти агро-новинки, насіннячко тендітних квітів, солодких фруктів та овочів за низькою ціною. До того ж, вся продукція від нашого підприємства – проходить лабораторні дослідження, має необхідні сертифікати та відповідає європейським стандартам якості. В асортименті присутні зерна в Італії та Німеччини, також є голландські, французькі, китайські та американські зерна звичних нам та екзотичних рослин. Мі надсилаємо замовлені товари у різні куточки країни та тримаємо зворотній зв'язок з нашими покупцями, щоб дізнаватися про їх успіхи та нові потреби, і встигати виконувати будь-які забаганки.

Автор: Субмарина
18.11.2016 (00:12)