Працевлаштування за кордоном по міжнародній соціальній програмі Au pair
Працевлаштування за кордоном по міжнародній соціальній програмі Au pair
Сучасна молодь має багато способів виїхати за кордон, щоб не лише побачити світ, але й заробити гроші. Таку можливість дає офіційна світова програма Au pair. Студенти, випускники вузів та молоді жінки активно подорожують по різних країнах, використовуючи усі переваги проекту.
Що таке Au pair
Це світова культурно-мовна програма, прийнята Радою Європи в 1969 році. На сьогоднішній день Au pair діє навіть у США. Однак умови обміну з цією державою дещо відрізняються, а сама програма регулюється і контролюється Державним департаментом США.
У кожній країні програма Au Pair відкриває чималі можливості. Учасник за період перебування може добре вивчити мову, подивитися країну, завести друзів та заробити гроші. А саме головне – у певних країнах по завершенню існує можливість офіційного працевлаштування. Наприклад, учасникам Au Pair, які досконало володіють англійською та французькою мовами, доступна легальна робота в Бельгії.
Суть програми
Назва програми Au Pair має французьке походження і в перекладі означає «на рівних». З умовами програми, учасник проживає в сім’ї і по правах прирівнюється до її членів. Тобто, іноземцю виділяють окрему спальню, надають харчування і невеличку фінансову винагороду, яка, як правило, рівна розміру мінімальної зарплати в країні. Точна сума грошей, яку отримує іноземець, вказується в договорі і не може становити менше визначеного урядом розміру. Наприклад, робота в Швеції в сім’ї оплачується приблизно 600 євро за місяць, а в Норвегії іноземець отримує біля 650 євро. Для порівняння, робота в Ізраїлі домогосподаркою чи нянькою оплачується від 1000 доларів за місяць.
Учасник Au Pair наділяється певними обов’язками. В першу чергу він повинен допомагати у вихованні і догляді за дітьми, а також виконувати на прохання сім’ї інші завдання (наприклад, робити закупи, прибирати).
За правилами Au Pair, учасник не повинен працювати більше 45 годин в тиждень.
Вимоги до учасників
Кожна країна, яка підтримує програму Au Pair, висуває свій список вимог до кандидатів. В основному учасник повинен бути молодого віку (18-30 років), не перебувати у шлюбі і не мати шкідливих звичок. Також бажане знання мови країни, в яку планується виїзд, хоча б на початковому рівні. Добре, коли кандидат має водійські права.
Вимоги стосуються також і статі. Більшість країн беруть до обміну виключно жінок. Тільки в Німеччині до участі в Au Pair допускаються юнаки.
Країни-учасниці Au pair
На сьогоднішній день українці мають можливість поїхати по Au Pair в такі країни: Австрія, Німеччина, Бельгія, Франція, Голландія, Норвегія, Швеція, Данія, США, Фінляндія, Швейцарія. Вимоги і обмеження до кандидатів у кожній з цих державах відрізняються. Тому ще перед поїздкою рекомендується взнати повну інформацію, щоб уникнути можливих складнощів під час оформлення документів.
Читайте также:
- Малоизвестная студия разрабатывает дебютный проект The Soul Keeper
- Классическая игра Crusader: No Remorse от ЕА готова радовать поклонников
- Лаборатория Storelab – быстрое восстановление информации с жесткого диска любого производителя
- Тим Кук рассказал об успехах App Store и анонсировал игру Super Mario на iOS
- Android атаковал опасный технологический вирус