Проектування житлових комплексів і мікрорайонів архітектурною студією Коляденко

Проектування житлових комплексів і мікрорайонів архітектурною студією Коляденко

Дизайн приватних та багатоповерхових житлових будинків - це сфера діяльності архітектурної майстерні Коляденко, яка надає послуги протягом двох десятиліть. За час свого існування компанія завершила роботу над проектами понад 50 будинків панельного та монолітно-каркасного типу, майже всі вони оснащені підземною парковкою та вбудованими офісними приміщеннями. Будівництво будь-якого будинку чи споруди розпочинається з вибору місця будівництва та розробки проекту.

Дизайн та проектування багатоквартирних житлових будинків, житлових комплексів, офісних структур, торгових та розважальних комплексів, шкіл, дитячих садків, скверів та парків, реконструкція будівель та споруд, розробки готелів та комплексів, клінік і лікарень – це послуги, які можна замовити у вищезазначеній майстерні. На веб-сайті компанії можна переглянути представлені відео ролики про деякі побудовані об'єкти, щоб переконатися в професіоналізмі і високій майстерності працівників згаданої архітектурної майстерні. Виберіть послугу, яка вас цікавить, і зателефонуйте по контактному номеру +38 050 999 48 99, щоб зв’язатися з працівниками, отримати консультацію та замовити проект.

Як уже згадувалося, при будівництві сучасних багатоповерхових будинків і комерційних споруд на стадії розробки проекта планується підземний паркінг, який вже ставн евід'ємноюч астиною сучасного комфортного житла. Завдяки накопиченому досвіду працівники майстерні можуть розробити одно-, дво- і трирівневі підземні паркінги. Працюючи над розробкою кожного проекту, достатня увага приділяється вдосконаленню житлових комплексів, і архітектори бачать свою місію у плануванні більш зелених просторів та місць для комфортного відпочинку на придомовій території.

Якщо говорити про переваги співпраці з цією компанією, то слід відзначити зручні рішення планування, які дозволяють найбільш ефективно використовувати площу будівлі. Значною мірою підвищити якість виконання, проектування та будівельних робіт дозволяє проект ВІМ, що значно прискорює будівництво, завдяки вирішенню всіх питань на стадії будівництва і 3D -моделювання. Архітектурна майстерня Коляденко має великий досвід у розробці навчальних закладів таких, як школи, дитячі садки, центри творчості, розробляє дизайнерську документацію для ландшафтного дизайну, проектує парки та сквери, а також пропонує послуги для реконструкції промислових споруд і їх адаптацію в сучасне оточення.

Автор: Субмарина
12.08.2022 (13:15)