Щодня нове ліжко: дивани з подушок від Interia

Компанія нещодавно з’явилась на українському меблевому ринку, однак вже заполонила серця покупців, завдяки використанню сучасних європейських рішень дизайну та високій якості продукції. Однією з популярних новинок компанії є дивани з подушок, які легко вписуються в будь-який інтер’єр, мають безліч варіацій кольору та неймовірно комфортні.

Щодня нове ліжко: дивани з подушок від Interia

 

5 причин купити диван з подушок

1)      Все залежить від настрою клієнта. Варіативність такої тахти просто вражає! Її можна розділити на окремі пуфики, зробити ширшою або вужчою, низькою або високою, одне слово, такою як потрібно для того чи іншого випадку! Колір оббивки моделі також можна підібрати індивідуально, згідно з обраним стилем.

2)      Майбутній власник сам вирішує, скільки простору має зайняти диван. Магазин Interia надає безліч варіацій розміру потенційної покупки: від невеличкого диванчика до величезної лежанки. Окрім того, подушки можна навіть просто скласти одна на одну в куточку, щоб звільнити якомога більшу площу для розваг.

3)      Бути стильним! Минули час громіздких диванів, які не зсунеш з місця навіть зусиллями цілої родини. А подушки можна пересунути самостійно для того, щоб, наприклад, прибрати в кімнаті. Окрім того, така «трансформерська» легко впишеться в будь-який інтер’єр і надасть оселі яскравих барв сучасності.

4)      Відкритість на нове. Зробити перестановку та щось поміняти відтепер не проблема.  Переобладнувати кімнату можна хоч щодня, адже це так просто і весело. Так легко міняти форми та експериментувати з кольорами: Interia підготувала безмежне поле для творчості.

5)      Ідеально для вечірок. Ціла гора комфортних широких пуфиків для гамірної компанії легко трансформується в одне велике або кілька менших спальних місць і, звісно ж навпаки. Чудова ідея для підліткової вечірки, приїзду родичів або запрошеної до оселі малечі.

Щодня нове ліжко: дивани з подушок від Interia

 

Переконатися на власні очі

Клієнт, який вирішив придбати диван, але все ще сумнівається в його якості, може просто завітати до шоу-руму Interia у місті Києві та її перевірити. Тут можна оглянути асортимент, обрати те, що відповідає індивідуальному стилю покупця і, звісно ж, власними руками торкнутися обраної моделі. Досвідчені консультанти з радістю допоможуть визначитися з вибором, продемонструють асортимент та дадуть відповіді на всі запитання стосовно продукції, які цікавлять клієнта.

 

Як знайти «свій» диван?

Щодня нове ліжко: дивани з подушок від Interia

Прийнявши рішення про покупку такого «трансформера», не слід поспішати з вибором. Так, будь-яка модель універсальна, однак, перед покупкою важливо врахувати такі критерії, як кольорова гама приміщення, для якого купується тахта, габарити кімнати, ну і, звісно ж, мета покупки. Так покупець буде чітко знати, якого кольору, розміру, фактури та з якого матеріалу йому потрібен диван.

Автор: Субмарина
24.09.2016 (17:30)