Створити інтернет-магазин недорого

Створити інтернет-магазин недорого

Інтернет-магазин замовляють великі компанії і приватні підприємці. Власний ресурс з онлайн-каталогами спрощує життя продавцям і покупцям.

Багато хто цікавиться, чи можливо створити інтернет-магазин дешево, або продукт вимагає більш серйозних вкладень. Створити сайт можна і безкоштовно, але чи буде він продавати ваш товар і приносити реальну практичну користь - ось в чому питання.

Основні кроки для створення онлайн-магазину

1. Перевірка попиту на свій товар.

Перш, ніж приступати до розробки сайту, з'ясуйте, чи актуальний товар. Щоб протестувати попит, використовуйте соцмережі, а потім приступайте до більш серйозних у комерційному відношенні кроків.

2. Вибір платформи.

Якщо ви націлені на серйозний бізнес, а не короткострокові продажу, не вибирайте занадто дешеві платформи. Уважно вивчіть всі умови. Багато веб-студій серйозно завищують ціну за свої послуги, використовуючи стандартні продукти на недорогий платформі.

Таємниця SEO пропонує створити інтернет-магазин недорого на платформі, яка успішно зарекомендувала себе в мережі. Конструктор дозволяє без участі програміста отримати готовий продукт під ключ. Вам не потрібно відвідувати веб-студію і вислуховувати рекомендації про те, чому потрібно замовляти послугу по створенню онлайн-магазину в дорогих компаніях. Платите не за обіцянки, а за результат!

3. Вибір тарифу.

Залежно від обсягу товарів, що продаються, виберіть найбільш підходящий для себе пакет послуг, безкоштовно перевірте його протягом двох тижнів, прийміть остаточне рішення. Власникам невеликих компаній не обов'язково купувати тариф для створення онлайн-супермаркету.

4. Отримайте готовий інтернет-магазин.

Відразу після покупки пакета, ви отримаєте в своє розпорядження готовий недорогий магазин зі зручним інтерфейсом, який ви можете налаштувати. У будь-який час за допомогою зручної панелі керування ви зможете управляти своїми товарами: додавати їх, видаляти, міняти місцями і т.д.

Якщо каталог ваших товарів невеликий (до 100 одиниць), досить придбати дешево стартовий пакет почати продажі в той же день. Максимальний тариф розрахований на власників великих інтернет супермаркетів (до 10 тис. Одиниць).

Якщо ви хочете протестувати пропоновані послуги, для цього є пробний період терміном на 14 днів. За цей час ви переконаєтеся, наскільки зручна наша система.

Переваги нашої платформи

підключати власні домени;

підключати готові модулі платіжних систем;

підключати сторонні інтернет-сервіси;

налаштовувати готові шаблони;

користуватися технічною підтримкою;

користуватися статистикою відвідуваності, джерел продажів;

використовувати форму зворотного зв'язку;

використовувати мобільну версію;

імпортувати / експортувати товари;

використовувати онлайн-чат.

Створення інтернет-магазину недорого - нескладний процес. Таємниця SEO дозволяє використовувати всі переваги онлайн і проводить курси seo на постійній основі. Ви можете користуватися додатковими платними послугами з налаштування свого майданчика, але навіть стартовий набір опцій надає великі можливості для відкриття магазину і просування власного бізнесу в Інтернеті.

Автор: Субмарина
20.11.2018 (16:56)