Труднощі при виборі автозапчастин з каталогом Авто.Про виключаються

Труднощі при виборі автозапчастин з каталогом Авто.Про виключаються

При наявності свого автомобіля покупка автозапчастин є необхідністю. Зробити вибір на користь відвідування офіційного дилера або займатися покупкою запчастин самостійно - рішення індивідуальне. Але робити конкретні дії, так чи інакше, доведеться.

Якщо автолюбитель вирішив купувати запчастини сам, то він звернеться в фірмовий магазин або знайде те, що йому потрібно на онлайн ресурсах. В даний час купити запчастини онлайн нескладно і таким бізнесом займаються багато продавців. Одним з лідерів серед онлайн ресурсів з продажу деталей для автомобілів є торговий майданчик Avto.Pro. Віртуальний каталог запчастин https://avtopro.ua влаштований так, що дозволяє будь-якому споживачеві вибрати потрібну деталь, практично безпомилково.

Як підбирають запчастини професіонали

Всі автозапчастини відзначаються кодами, які призначені для їх обліку та логістики. Ці коди вводять виробники і розраховані вони, в першу чергу, для використання в дилерських центрах, на СТО, ними ж користуються професійні менеджери продажів.

Використовуючи спеціальні програми - електронні каталоги EPC, дилери вводять VIN-код і на його підставі отримують доступ до схеми автомобіля, після чого підбір потрібних автозапчастин не складає труднощів. Інформація це службова, але адаптовані версії таких програм потрапляють і в мережу, де стають доступними звичайним користувачам.

Замовити автозапчастини в обхід дилера - варіант економний, тому багато автоаматорів так і поступають, тим більше що подібна дія не є протизаконним і використовується в різних країнах світу. Отже, користувач вирішив скористатися каталогом в мережі. І що він отримує?

  1. Він виявляє, що переклад інформації складний і вимагає спеціальних знань;
  2. На подив замовника деякі деталі оснащені кількома кодами і не ясно, який з них підійде;
  3. Він розуміє, що велика ймовірність здійснення помилки, в результаті чого втратить час і гроші.

Який вихід пропонує каталог Авто.Про

Якщо врахувати, що складності ідентифікації деталей для транспортних засобів існують навіть у професіоналів, то звичайні користувачі потрапляють в ще більш складне становище, оскільки не володіють професійними знаннями. Тому каталог Авто.Про створювався з урахуванням всіх можливих труднощів і його творці постаралися відповісти на всілякі питання, що виникають при ідентифікації деталей.

  • Всі скорочення і виноски оригінальних каталогів переведені на зрозумілу мову;
  • Власне дерево каталогу Авто.Про складається їх 4-х кроків, що мінімізує можливість помилки при замовленні.

В результаті, споживач замовляє правильний код, а продавець буде впевнений, що отримав точну інформацію. Так як метою каталогу є бути максимально зрозумілим всім, їм можуть користуватися не тільки професіонали, але і всі бажаючі. Будь-який споживач знаходить захист від здійснення помилки при підборі автозапчастин.

Автор: Субмарина
4.11.2018 (12:41)