Вуличні світильники нового покоління на сонячних батареях

Вуличні світильники нового покоління на сонячних батареях

Сфера застосування вуличних ліхтарів на основі сонячної батареї поступово розширюється. Якщо раніше їх встановлювали тільки приватні домовласники, то тепер такою методикою користуються комунальні служби, що створюють освітлення у великих містах, а також комерційні підприємства - для підсвічування великих площ і об'єктів. Така популяризація пов'язана з фінансовою вигодою: світильники використовують для роботи сонячну енергію - це один з найдоступніших приладів освітлення. Вуличні світлодіодні світильники на сонячній батареї це економічно вигідне і раціональне рішення для освітлення будь-яких територій. Ця конструкція повністю автономна, так як після установки і налагодження не вимагає додаткового обслуговування і підключення до мережі.

Стандартна конструкція світильника:

1. Сонячна панель.

2. Світлодіоди.

3. Акумуляторна батарея.

Різновиди світильників на сонячній батареї

Для будівель підходять Solar прожектори, які монтуються на горизонтальні і вертикальні поверхні. Важливо розмістити їх таким чином, щоб забезпечувалося повноцінне і максимально тривале потрапляння світлових променів.

Садові світильники на сонячній батареї для ландшафтного дизайну відрізняються оригінальним виконанням, яке ідеально відповідає вимогам модних тенденцій. Багато моделей мають RGB контролер що сподобається сучасним і динамічним споживачам, для яких зовнішній вигляд світильників і оригінальність рішень стоять не на останньому місці.

Гірлянди та плаваючі солари популярні за рахунок своєї мобільності і незвичайного дизайну. Такі світильники на сонячних батареях найбільш зручно використовувати для підсвічування басейнів, декоративних елементів будівель, окремо стоячих дерев, тощо.

Переваги світильників на сонячній батареї

- Економічність - витрати на електроенергію відсутні.

- Простота монтажу – не потрібне підключення до мережі.

- Екологічна чистота, мобільність.

Недоліки світильників на сонячній батареї

- Зниження ефективності в дощові і похмурі дні, при сильних морозах.

- Мала потужність.

- Не ремонтуються.

І на останок

Наше майбутнє за використанням сонячної енергії, тому саме час починати робити це прямо зараз і застосовувати світильники на сонячній батареї вже сьогодні. Саме в таких випадках разові витрати на придбання світильників нового покоління, що працюють на сонячній енергії, повністю себе виправдовують і окупаються в найкоротші терміни.

Автор: Катя Фомина
12.08.2018 (14:27)