Вуличні світильники нового покоління на сонячних батареях

Вуличні світильники нового покоління на сонячних батареях

Сфера застосування вуличних ліхтарів https://svetolux.com.ua/ulichnye-fonari.html на основі сонячної батареї поступово розширюється. Якщо раніше їх встановлювали тільки приватні домовласники, то тепер такою методикою користуються комунальні служби, що створюють освітлення у великих містах, а також комерційні підприємства - для підсвічування великих площ і об'єктів. Така популяризація пов'язана з фінансовою вигодою: світильники використовують для роботи сонячну енергію - це один з найдоступніших приладів освітлення. Вуличні світлодіодні світильники на сонячній батареї це економічно вигідне і раціональне рішення для освітлення будь-яких територій. Ця конструкція повністю автономна, так як після установки і налагодження не вимагає додаткового обслуговування і підключення до мережі.

Стандартна конструкція світильника:

1. Сонячна панель.

2. Світлодіоди.

3. Акумуляторна батарея.

Різновиди світильників на сонячній батареї

Для будівель підходять Solar прожектори, які монтуються на горизонтальні і вертикальні поверхні. Важливо розмістити їх таким чином, щоб забезпечувалося повноцінне і максимально тривале потрапляння світлових променів.

Садові світильники на сонячній батареї для ландшафтного дизайну відрізняються оригінальним виконанням, яке ідеально відповідає вимогам модних тенденцій. Багато моделей мають RGB контролер що сподобається сучасним і динамічним споживачам, для яких зовнішній вигляд світильників і оригінальність рішень стоять не на останньому місці.

Гірлянди та плаваючі солари популярні за рахунок своєї мобільності і незвичайного дизайну. Такі світильники на сонячних батареях найбільш зручно використовувати для підсвічування басейнів, декоративних елементів будівель, окремо стоячих дерев, тощо.

Переваги світильників на сонячній батареї

- Економічність - витрати на електроенергію відсутні.

- Простота монтажу – не потрібне підключення до мережі.

- Екологічна чистота, мобільність.

Недоліки світильників на сонячній батареї

- Зниження ефективності в дощові і похмурі дні, при сильних морозах.

- Мала потужність.

- Не ремонтуються.

І на останок

Наше майбутнє за використанням сонячної енергії, тому саме час починати робити це прямо зараз і застосовувати світильники на сонячній батареї вже сьогодні. Саме в таких випадках разові витрати на придбання світильників нового покоління, що працюють на сонячній енергії, повністю себе виправдовують і окупаються в найкоротші терміни.

Автор: Субмарина
12.08.2018 (14:27)